Automobilový priemysel - 51 ďalších ponúk

Operátor výroby pre spoločnosť MUBEA, Kežmarok

Kežmarok
4,23 €
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Operátor výroby pre spoločnosť MUBEA Kežmarok. Buďte medzi prvými zamestnancami !

POPIS POZÍCIE

Vašou náplňou práce bude:
- výroba komponentov pre automobilový priemysel (Audi, BMW,Porsche, Chrysler...)
- obsluha strojov a robotických zariadení na lisovanie a ohýbanie, zušlachťovanie kovov
- nastavovanie strojov
- kontrola parametrov jednotlivých dielov

POŽIADAVKY

- ukončené SŠ/SOU vzdelanie
- schopnosť prispôsobovať sa zmenám a odolnosť voči stresu
- proaktívny, zodpovedný a samostatný prístup
- manuálna zručnosť
- technická orientácia
- schopnosť a ochota učiť sa nové pracovné postupy
- ochota pracovať v nepretržitej prevádzke - krátky a dlhý týždeň ( denné a nočné zmeny )
- ochota vycestovať a relokovať sa do ČR (Prostějov) z dôvodu kompletného zaškolenia, po dostavaní závodu návrat späť do dostavaného závodu v Kežmarku

BENEFITY

Ponúkame:
- kompletné zázemie po dobu relokácie do Českej Republiky (dôkladné zaškolenie, bezplatné ubytovanie, strava, pravidelná doprava na Slovensko a späť, asistencia prideleného konzultanta …)
- adekvátne finančné ohodnotenie a relokačné bonusy po dobu 1 roka

- Relokačný bonus vyplácaný jednorázovo v sume :
• po 4 mesiacoch : 7000 CZK/ 270 €
• po 8 mesiacoch : 8000 CZK/ 310 €
• po 12 mesiacoh 9000 CZK/ 350 €
• po 16 mesiacoch : 12 000 CZK/ 465 €

- priemerná čistá mzda dosahuje 700-750 €

- kariérny rast - rozvoj vybraných pracovníkov na pozíciu Majster, Supervízor apd.
- stabilné, dlhodobé zamestnanie
- garantovanú pracovnú pozíciu po dostavaní závodu v Kežmarku
- zvýhodnené stravovanie, stravné lístky
- a ďalšie benefity

Odporúčte nám vášho známeho/kamaráta!
Ak vami odporúčaný kandidát úspešne absolvuje u nás skúšobnú dobu, vyplatíme vám odmenu za odporúčanie zamestnanca.

Operátor výroby pre spoločnosť MUBEA Kežmarok. Buďte medzi prvými zamestnancami ! POPIS POZÍCIE Vašou náplňou práce bude: - výroba komponentov pre automobilový priemysel (Audi, B...

Predajca nina.nemcova Nehodnotený Člen od mája 2019
N
Napísať
Všetky inzeráty (1)
4,23 €
Kežmarok