Zrušiť

Operátor / Obsluha automatickej pílky

1 200 €
Typ: Ponuka, z dňa 17. 1. 2024 (č. 37626646)
Informácie o práci
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Náplň práce:
Obsluha automatickej CNC píly – orez kúpeľňových vaní
- kontrola kvality vane na vstupe
- odstraňovanie odrezkov a uloženie vane na dopravníkový pás
Pracovná pozícia zahŕňa aj pomocné práce pri lisovacom stroji na výrobu vaní
- vkladanie plastových dosiek do lisu a ich umiestnenie
- balenie vaní, údržba pracoviska

Nástupná mzda 140 kč/h. v čistom
Nad 180 h - +5 kč
Nad 200 h - + ďalších 5 kč

Benefity:
- práca na trvalý pracovný pomer (pracovnú zmluvu, zmluva na dobu neurčitú)
- 10 - 12 hod. zmeny denné/ poobedné
- ubytovanie zdarma- zabezpečené
alebo príspevok na ubytovanie do 4 000 kč.
- možnosť záloh každý týždeň 1 500 kč.
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- práca v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca:
- dobrý zdravotný stav - vstupná lekárska prehliadka
- manuálna zručnosť
- samostatnosť

Nástup: 12.03.2024

Informácie o výberovom konaní
Pred nástupom do práce, je potrebné mať výpis zo zdravotnej dokumentácie alebo celú zdravotnú kartu. Absolvuje sa vstupná lekárska prehliadka, ktorú hradí firma MEUS s.r.o..
V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, nám pošlite svoj Životopis na uvedený e-mail

Benefit...

Firma MEUS s.r.o. Nehodnotený Člen od augusta 2023
MS
xxx xxx
Napísať
1 200 €
Česká republika
Zobraziť kontakty