Zrušiť

Operátor výroby v strojárskom priemysle

5,50 €
Typ: Ponuka, z dňa 25. 3. 2024 (č. 37827525)
Informácie o práci
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Zobraziť všetko

Výroba plastových a hliníkových okien a dverí. Rýchly nastúp do práce!

Práca na 2 zmeny od pondelka do piatka od 6-14:00 a od 14-22:00.
Nadčasy: soboty, po zmene možete ostať

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

· prax v odbore, skúsenosti v odbore
· čítanie výkresovej dokumentácie
· technické myslenie
· zodpovednosť, samostatnosť a pracovitosť

Náplň práce:

· Obsluhovanie, nastavovanie a riadenie výrobných prístrojov a zariadení.
· Kontrolovanie kvality vstupných materiálov.
· Zodpovednosť za dodržiavanie výrobných a technologických postupov.
· Montáž dielov, obsluha strojov.

Mzda:
· 5,50/hod na dohodu, 8/hod na živnosť.
Aj na TPP.

· Obsluhovanie, nastavovanie a riadenie výrobných pr...

Predajca Valentyna Nehodnotený Člen od februára 2024
V
xxx xxx
Napísať
5,50 €
Prešov
Zobraziť kontakty