Zrušiť

Zámočník/operátor výroby v strojárskom priemysle

1 300 €
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské s maturitou

Výroba plastových a hliníkových okien a dverí. Rýchly nastúp do práce!

Práca na 2 zmeny od pondelka do piatka od 6-14:00 a od 14-22:00.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

· minimalne SOU strojárske

· prax v odbore, skúsenosti v odbore

· čítanie výkresovej dokumentácie

· technické myslenie

· zodpovednosť, samostatnosť a pracovitosť

Náplň práce:

· Obsluhovanie, nastavovanie a riadenie výrobných prístrojov a zariadení.

· Kontrolovanie kvality vstupných materiálov.

· Zodpovednosť za dodržiavanie výrobných a technologických postupov.

· Montáž dielov, obsluha strojov.

Mzda:

· 5,50/hod na dohodu, 8/hod na živnosť.
Je možnosť na TPP.

· Obsluhovanie, nastavovanie a riade...

Predajca Valentyna Liubytska Nehodnotený Člen od februára 2024
VL
Napísať
1 300 €
Prešov