Zrušiť

Operátor produkcie, aj dievčatá SZČO / Turnusy 6/2

2 816 €
Informácie o práci
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Anglický jazyk
Druh pracovného pomeru
Živnosť
Zobraziť všetko

Všeobecné info
Pracovník v produkcii na SZČO/OSVČ . Jednoduchá práca vhodná aj bez predošlých skúsenosti. Práca je na turnusy 6/2 počas roka. Celoročná práca , garancia hodiny a zárobku. Ubytovanie a služobná doprava zabezpečená.

Platové podmienky
€13.00/ hod.
€2.816/mesačne
Pracuje sa 40 hod (Plat máte za 50 hod/týždeň)
Fakturácia mesačne, splatnosť 15 dní.
Záloha €300 / na účet možná od 5 dňa v práci.

Benefity:
Doprava z / do práce v rámci Holandska poskytnutá ZDARMA !
Lacné a zabezpečené ubytovnie !

Požiadavky
Živnosť + A1 formulár od Sociálnej poisťovne.
Výhoda ak sú pracovné skúsenosti z výroby/produkcie.
Samostatnosť, rutina, pozornosť, zodpovednosť pri práci.
Ochota pracovať na turnusy 6/2 (alebo podľa dohody)
Dohovoriť sa v práci, Znalosť ANJ B1 + level
Vodičský preukaz skupiny B -výhoda.
Dodržiavanie „BOZP“ na pracovisku.

Náplň prace
Produkcia – Jednoduchá práca ktorá je vhodná jak pre dievčatá tak pre chlapcov, aj bez špecifikovaných predošlých skúsenosti. Budete pracovať pre spoločnosť ktorá produkucie a distribuje tekutinu pre ustne protezi. Jednoduche práce ako etiketovanie, lepenie štitkov, balenie, zatvaranie flaštičiek, triedenie, príprava pre expedíciu. Práca je celoročne v interiéry vykurovanej výrobné haly ! Znalosť ANJ B1 level nutná , potrebne sa vedieť dohovoriť v práci.

Prevádzka a pracovný čas
Pracuje sa 5 v týždni.
Pracuje sa 8 hodin ale Váš plat je za 10h. (2h benefit denne)

Ubytovanie a strava.
Bývate v prenajatom RD dome.
Komplet vybavenie kuchyňa, kúpeľná, Wifi a pod..
Platí sa €275/osoba /mesiac nájom.
Do 40 min z ubytovania do práce !

Transport
Vlastná doprava z CZ/SVK do NL.
Súkromný dopravca , vlastné auto, letecky.
V rámci v NL je k dispozícii služobne auto Zdarma !
Plán cesty a kontakty na dopravcov vieme poskytnúť.
Z ubytovania do práce do 40 cesty autom !

Iné výhody
Dobré platové ohodnotenie.
Stabilne hodiny v práci, navyše mate 10 hod platené na viac bez práce.
Práca je v interiery produkčnej haly !
Turnusová práca 6/2 počas roka.
Služobne auto v rámci NL ZDARMA.
Lacné ubytovanie zabezpečené po príchode do NL.
Vhodná práca aj pre dievčatá/chalanov.
Pravidelné úhrady faktúry.
Záloha €300 / možná na vyžiadanie.
Ušetrite financie na dopravu.
Vieme Vám odporučiť spol na vrátenie dani z EU.

Benefity:
Doprava z / do...

Predajca JOB4U24 Nehodnotený Člen od mája 2019
J
Napísať
2 816 €
Ostatné krajiny