Práca v Čechách - 79 ďalších ponúk

Operátor výroby +ubytko ČR ale blízko hraníc so SR

Česká republika
900 €

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou káblových zväzkov hľadá do svojho tímu ďalšieho/ďalších operátorov výroby
Miesto výkonu práce je Mikulov - krásna vinohradnícka oblasť poskytujúca vytúžený odpočinok po práci a tiež mnoho možností na rekreáciu. Je v bezprostrednej blízkosti Brna a zároveň tiež blízko hraníc so SR.
Náplň práce:
kompletizácia káblových zväzkov pre automobilový priemysel
Mzda: od 24 000 Kč
Výhody:
ubytovanie zabezpečené
- osobná starostlivosť koordinátora
- týždenné zálohy vo výške 1 000 Kč
- preplatenie cestovných nákladov zo SR do ČR v plnej výške
+ dochádzkový bonus
ia ďalšie príplatky
Požiadavky:
vek min. 18 rokov
zdravotná spôsobilosť

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na nižšie uvedené kontaktné údaje

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou káblových zväzkov hľadá do svojho tímu ďalšieho/ďalších operátorov výroby Miesto výkonu práce je Mikulov - krásna vinohradnícka oblasť poskytujú...

Predajca MoXoM - Kubačková Nehodnotený Člen od novembra 2016
M-
Napísať
Všetky inzeráty (3)
900 €