Zrušiť

PLC programátor

1 600 €
Typ: Ponuka, z dňa 21. 3. 2024 (č. 37819010)
Informácie o práci
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie I. stupňa
Jazykové schopnosti
Anglický jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Plat/mzda: 1400 - 2200 EUR

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

programovanie riadiacich systémov Siemens Step7 a TIA
parametrovanie frekvenčných meničov
uvádzanie strojných zariadení do prevádzky, školenie obsluhy
priprava projektov a oživovanie v zahraniči

Zamestnanecké výhody, benefity

možnost odborného rastu
mutiSport karta (športové aktivity, sauna atd. zdarma)
firemné poistenie

Požiadavky na zmestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním vysokoškolské Il. stupňa
Vzdelanie v odbore: Elektrotechnika
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Vodičský preukaz B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

ukončené vzdelanie elektrotechnik alebo mechatronik
prax v odbore výtaná
flexibilita, samostatnosť a zodpovednosť
ochota cestovat

Ak Vás táto pozícia zaujala, prosím Vás aby ste zaslali Váš životopis.

Požiadavky na zm...

Predajca Valentyna Nehodnotený Člen od februára 2024
V
xxx xxx
Napísať
1 600 €
Kechnec
Zobraziť kontakty