Zrušiť

Testovaci Elektrikár

3 000 €
Typ: Ponuka, z dňa 6. 2. 2024 (č. 37694178)

Hľadáme šikovných elektrikárov na pozíciu testerov finálnych produktov.
-Práca sa nachádza v Liptovskom Hrádku
-Plat 13€/hodina

Náplň práce montážny elektrikár:
- kontrola a testovanie hotových elektrických skríň - agregátov
- Praca pozostáva z testovania záložných zdrojov pre telekomunikáciu vyrábanú na mieru podľa požadaviek klienta.
- práca na 2 zmeny

Zamestnanecké výhody, benefity
-Práca na živnosť
-Nočný bonus 2€/h
-Možnosť ubytovania
-Možnosť týždenného vyplácania
-Vlastné tréningové centrum ,ponúkame zaškolenie do interneho systému všetkých novo prijatých zamestnancov.
-Celá výrobná linka je plne modernizovaná a pracovné podmienky sú viac než atraktívne.
-Možnosť stravovania priamo vo firme. -Národnosť nie je niak podmienená, treba len vedieť komunikovať a byť tímový hráč.

Požiadavky na zamestnanca -
-Vyhláška 508,paragraf 22
-Vzdelanie v obore
-Prax v obore

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

-Nočný bonus 2...

Predajca Andrej Matejčík Nehodnotený Člen od septembra 2023
AM
xxx xxx
Napísať
3 000 €
Poprad
Zobraziť kontakty