Zrušiť

Práca pre zváračov Brno

1 800 €
Typ: Ponuka, z dňa 6. 3. 2024 (č. 37776873)
Informácie o práci
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Turnusová práca pre zváračov: skladanie a zváranie oceľových konštrukcií, bezpečnostných skríň, trezorov ( jednoduché a krátke zvary, plechy od 2 - 6 mm.).

Nástupná mzda 175 kč/hod. v čistom, po skúšobnej dobe navýšenie od 185 kč/h v čistom.
Prémie od majstra do 7 000 kč / mes.

Čítanie jednoduchých technických výkresov.
Zváračský preukaz Z-M1 môže byť aj prepadnutý, vieme Vám ho obnoviť.

Náplň práce: výroba trezorov, pevnostných skríň, bankomatov a peňažných systémov. Povrchové úpravy, spracovanie plechu a ďalšie.
Počet voľných miest: 1
Pracuje sa 12 hod.(denne)
Nástup do práce: 12.03.2024

Benefity:
- práca na trvalý pracovný pomer (pracovnú zmluvu, zmluva na dobu neurčitú)
- 12 hod. zmeny
- strava zabezpečená, príspevok na stravu
- ubytovanie zdarma (v rodinných domoch) alebo príspevok na ubytovanie do 4 000 kč.
- možnosť záloh každý týždeň 1 500 kč.
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- práca v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca:
-čítanie technických výkresov
- dobrý zdravotný stav - vstupná lekárska prehliadka
- manuálna zručnosť
- samostatnosť

Doplňujúce informácie:
V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite životopis na uvedený e-mail.

Náplň práce: výroba trezorov, pevnostných skríň, ba...

Firma MEUS s.r.o. Nehodnotený Člen od augusta 2023
MS
xxx xxx
Napísať
1 800 €
Česká republika
Zobraziť kontakty