Zrušiť

Obchod služby

1 200 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celý okres
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Ako jedná z mala spoločnosti na Slovensku, sme sa vybrali cestou blockchainovej technológie a spustili na trhu nový , unikatný medzinárodný projekt v krypto priemysle.

Za posledné dva roky sme správou krypto portfólia pre našich klientov a nás dosiahli nadpriemerný výnos.

Tvojou náplňou práce bude :
-kontaktovanie potencionálných klientov

-Vzdelávanie sa v krypto priemysle od vyškolených expertov (školenia hradené firmou )

-stačí ti byť komunikátivny /ambiciózny človek s chuťou učiť sa novým veciam

Prac doba:

Pondelok-piatok

09:00-17:30

VIKENDY A SVIATKY VOĽNO!!!

Fixný plat každý mesiac do 15 dňa kalendárneho mesiaca 1200 EUR

Plus dvojzložkové provízie

Práca v luxusných priestoroch v Bratislave

Ak chceš byť súčasťou našej spoločnosti, neváhaj ma kontaktovať.

Zanechaj mi v správe svoje telefonné číslo, ja ti zavolám a bližšie všetko vysetlím.

Na sms neodpisujem…….

-stačí ti byť...

Predajca Ľubomíra Nehodnotený Člen od júna 2021
Ľ
Napísať
1 200 €
Bratislava III - Nové Mesto