Zvárač (Z-M1) Český Krumlov

1 400 €
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Dlhodobá turnusová práca pre zámočníkov - zváračov Z-M1, zvary nie sú náročné čo sa týka hrúbky alebo dĺžky. Výroba krbových vložiek a malých dielcov. Práca je v Českom Krumlove.

Nástupná mzda 145 kč/hod. v čistom, po prvých odpracovaných 200 hodinách, navýšenie na 150 kč - 160 kč v čistom, po skúšobnej dobe osobné ohodnotenie + 10-20 kč/hod. v čistom, záleží od výkonov a kvality práce.

Požiadavky na zamestnanca:
- prax 2 roky,
- dobrý zdravotný stav - vstupná lekárska prehliadka,
- manuálna zručnosť.
- výhodou je čítanie jednoduchých technických výkresov
Práca na hlavný pracovný pomer, pracovná zmluva na dobu neurčitú.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Benefity:
- turnusová práca 3 týždne v práci a týždeň doma
- ubytovanie zabezpečené, platí firma.
- 12 hodinové pracovné zmeny (denne, nočné),
- možnosť záloh každý týždeň 1 000 kč alebo 1 500 kč.

Nástup do práce: 23.03.2021

Doplňujúce informácie:
V prípade záujmu o prácu nám pošlite svoj Životopis.

- dobrý zdravotný stav...

Firma MEUS s.r.o. Nehodnotený Člen od apríla 2021
MS
Napísať
1 400 €
Český Krumlov