Zrušiť

Striekač betónu | Taliansko

2 900 €
Dátum nástupu
Ihneď
Zobraziť všetko

Miesto výkonu práce:
Brennero alebo Cortina a okolie, Taliansko

Náplň práce:
* Striekanie betónu v tuneloch na strojoch Mayco alebo Putzmeister.

Nástupný plat:
* od 2900 netto (v čistom) / mesačne
* bezplatné ubytovanie a bezplatne zabezpečená strava
* zabezpečená doprava
* 13. plat v decembri a 14. plat v júni

Trvanie práce:
* pracuje sa na 3 zmeny (8 hodín denne) 6 dní v týždni
* 3 týždne práca + 1 týždeň doma

Požiadavky:
* prax na pozícii Striekač betónu
* skúsenosti s výrobou betónových blokov
* záujem o dlhodobú spoluprácu
* potrebná základná znalosť (A2) aspoň jedného z jazykov angličtina, nemčina, taliančina (v prípade partie stačí aby aspoň jeden ovládal jazyk)

* 3 týždne práca + 1 týždeň do...

Firma Renaissance company s.r.o. Nehodnotený Člen od septembra 2023
Napísať
2 900 €
Ostatné krajiny