Zrušiť

Pracovník výroby - mäsovýroba

900 €
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Zobraziť všetko

Ponúkame zamestnanie na hlavný PP alebo vedľajší PP
Práca vhodná pre mužov aj pre ženy
Vzdelanie v odbore nie je podmienkou, hygienické minimum výhodou
Miesto výkonu práce: Trenčianske Bohuslavice
Termín nástupu: ihneď
Náplň práce: manipulačné a prípravné práce pri balení mäsa, práca s technologickým zariadením závodu, udržiavanie poriadku vo výrobných priestoroch, vykonávanie prác podľa pokynov nadriadeného.
Plat: od 900 Eur (brutto) + pohyblivá zložka.
Požiadavky na zamestnanca:
- chuť pracovať, manuálna zručnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, tímová spolupráca, lojalita, bezúhonnosť, prax v obore je výhodou, ale nie je nutná.
V prípade záujmu pošlite svoj profesný životopis na email, následne budeme kontaktovať vybratých záujemcov.

Predajca Simona Malinovská Nehodnotený Člen od februára 2022
SM
Napísať
900 €
Trenčianske Bohuslavice