Zrušiť

Opatrovateľka Almere 90 Eur/deň IHNED

2 790 €
Informácie o práci
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Anglický jazyk
Druh pracovného pomeru
Živnosť

Hľadáme opatrovateľku ku 76– ročnej klientke (65 kg, 170 cm), ktorá býva s manželom v apartmáne v meste Almere). O manžela sa opatrovateľka nestará. Klientka má nádor na mozgu, nechodí už na chemoterapie. Potrebuje pomoc so všetkým. Klientka už nechodí. V noc spí dobre. Má aj pasívny zdvihák. Viac menej sa pohybuje na vozíku. Keď je pekné počasie rada ide von. Je inkontinentná, ale pýta sa aj na WC. Má rada klasickú hudbu. Deti ju navštevujú. K dispozícii je bicykel.
Náplň práce:
Pomoc s obliekaním, hygienou, výmena inkontinentných materálov
Pomoc s presunmi so zdvihákom
Asistencia na WC
Administrácia liekov
Spoločné aktivity s klientkou
Varenie, upratovanie, nákupy
Prechádzky
Klientka hľadá opatrovateľku, ktorá rozpráva anglicky, 40 – 60 rokov, je milá, trpezlivá, priateľská, rada varí. Nefajčiarka.
Nástup: 29.5.2024 (ASAP) na 2-3 mesiace
Plat 90 Eur/deň + 150 Eur bonus
Práca na živnosť.

P...

Firma IMPERIAL CARE Nehodnotený Člen od septembra 2021
IC
Napísať
2 790 €
Ostatné krajiny