Zrušiť

Opatrovateľka Almere nástup 31.5.2024

2 480 €
Informácie o práci
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Anglický jazyk
Druh pracovného pomeru
Živnosť

Hľadáme opatrovateľku ku 88 – ročnej klientke, ktorá býva sama v dome v meste Almere (pri Amsterdam) Má demenciu. Má jemnú pokožku, je potrebné ju natierať krémom, kontrolovať, aby sa predišlo dekubitom. Klientka nedokáže chodiť, vie sa postaviť s pomocou a pár krokov prejsť. Má aj chodítko. Nosí inkontinentné materiály, ale pýta sa na WC. Klientka chodieva do postele už okolo 20:00-21:00. Opatrovateľka máva voľno doobeda aj poobede. Vtedy klientka väčšinou pozerá TV, alebo drieme. Ak nespí, hrajú sa spoločenské hry. Klientka potrebuje pomôcť s dennými aktivitami, upokojiť, udržať štruktúru dňa, a podobne. V noci spí väčšinou dobre. Môže sa pýtať na WC. V dome je toaletná stolička. Opatrovateľka má svoju izbu s vlastnou kúpeľňou. Chodieva aj upratovacia služba.
Náplň práce:
Pomoc s obliekaním, hygienou
Administrácia liekov
Pomoc na WC
Štruktúra dňa
Spoločné aktivity s klientkou
Varenie, upratovanie
Klientka hľadá opatrovateľku, ktorá rozpráva anglicky 25-60 rokov, je pokojná, milá, trpezlivá, nefajčiarka (prípadne vonku), skúsenosti s Demenciou.
Nástup: 31.5.2024 na 2 mesiace
Plat 80 Eur/deň + 150 Eur bonus
Práca na živnosť.

Hľadáme opatrovateľku ku 88 – ročnej klientke, ktorá býva sama v dome v meste Almere (pri Amsterdam) Má demenciu. Má jemnú pokožku, je potrebné ju natierať krémom, kontrolovať, aby sa predišlo dekubitom. Klientka nedokáže chodiť, vie sa postaviť s pomocou a pár krokov prejsť. Má aj chodítko. Nosí inkontinentné materiály, ale pýta sa na WC. Klientka chodieva do postele už okolo 20:00-21:00. Opatrovateľka máva voľno doobeda aj poobede. Vtedy klientka väčšinou pozerá TV, alebo drieme. Ak nespí, hra...

Firma IMPERIAL CARE Nehodnotený Člen od septembra 2021
IC
Napísať
2 480 €
Ostatné krajiny