Zrušiť

Administratívno-klientsky pracovník

1 500 €
Typ: Ponuka, z dňa 16. 4. 2024 (č. 37883231)
Informácie o práci
Vhodné pre
Na materskej
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné
Zobraziť všetko

Hľadáme mladých a šikovných ľudí, ktorým nechýba chuť učiť sa a získavať nové skúsenosti.

Náplň práce:
-komunikácia s klientmi a obchodnými partnermi
-práca s PC (Excel, Word, PowerPoint, Zoom a interný systém)
-analýza trhu a kontrola vzniknutých riešení
-vyjednávanie podmienok pre klienta

Výhody:
-flexibilný pracovný čas
-garantovaný kariérny postup
-kompletný zaškolovací systém
-možnosť homeoffice
-prax nie je potrebná, všetko potrebné Vás naučíme
-vhodné pre Ukrajincov, Srbov
-vhodné aj popri práci
-možnosť pracovať popri škole alebo materskej dovolenke

Požiadavky:
-bezúhonnosť
-samostatnosť
-príjemné vystupovanie
-komunikatívnosť

Charakteristika spoločnosti:
Sme partnerom, ktorý Vás osobne sprevádza životom. Ponúkame riešenia šité na mieru k Vašim potrebám. Sme Vám vždy k dispozícii už 30 rokov. Na tých najlepších riešeniach pracujú naši lokálni sprostredkovatelia po celej SR.

Životopisy zasielajte na e-mail.
Vybraní záujemcovia budú kontaktovaní a pozvaní na online pohovor.

Výhody:
-prax nie je pot...

Firma Best Deal Slovakia s.r.o. Nehodnotený Člen od apríla 2024
BD
xxx xxx
Napísať
1 500 €
Senica
Zobraziť kontakty