Zrušiť

Hotelový personál pre Irsko

2 201 €
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Anglický jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Všeobecné info
Pracujete pre hotel v krásnej prírode národneho parku Wicklow Heights, len 1 hod od Dublin. Dostupné pozície: Čašníčka, Chyžná, Kitchen porter, Recepčná, ale aj Pomocný Kuchár. Pracovná zmluva s Hotelom. Garancia pracovných hodín a zárobku.

Platové podmienky
od €12.70/ hod „brutto“
od €508 /týždenne
od €2.201/ mesačne
od €26.416 / rok
Výplata každých 14 dni v týždni na účet.
od €15.00 – Kuchár „Chef de Partie“

Požiadavky
Dobrá fyzická kondícia.
Predchádzajúce skúsenosti s prácou sú požadované.
Schopnosť pracovať dôsledne.
Čistý register trestov.
Príjemne vystupovanie voči hosťom hotela.
Práca zahŕňa aj víkendy.
Znalosť ANJ na úrovní B1 – B2 level, vedieť komunikovať.
Ochota pracovať dennú smenu (ranná/po obedná) podľa zaradenia a požiadaviek.

Pracovná náplň
Jedná sa o prácu pre Hotelový rezort cca kapacita ubytovania 40 izieb. Lokalita v lone národného parku Wicklow Heights len 1 hod cesty od Dublin.

Obsadzujeme na všetky pozície, podľa požiadaviek hotela v danom čase. Chyžná, Čašník, Kitchen porter, Recepčný, Pomocný kuchár. Bartender a pod., Znalosť ANJ požadovaná na komunikatívnej úrovni, pre Recepčnú je úroveň vyššia ako pri ostatných pozíciach.

Čašníčka: prax aspoň 2 + rokov, príjemne vystupovanie profesionalita, vhodné pre dievčatá, páry a muži aj študenti s praxou na danej pozícii. Servírovanie jedál a nápojov.

Chyžná: prax aspoň 2 + rokov, vhodné najmä pre dievčatá a páry, upratovanie hotelových izieb podľa inštrukcii supervízora.

Kitchen Porter: prax aspoň 1 rok, vhodné najmä pre chlapcov, výpomoc v kuchyni hotela, umývanie riadu a iné pomocné práce v kuchyni.

Pomocný kuchár : komunikatívna ANJ, schopný vedieť spracovať jedlá studenej a teplej kuchyne. Pripravovať (šaláty, predjedlá, raňajkové menu, hranolky, hamburgery, obložené bagety a sendviče a grilované minútky.)

Recepčná : ANJ komunikatívnej úrovni , prax apoň 2 + rokov, príjemne vystupovanie, práca s rezervačný systémom.

Po konzultácii s JOB 4U konzultantom, následne What app Video phone rozhovor s manažérom hotela. Priebežne počas roka, v hotely pracuje aj Slovenský personál.

Prevádzka a pracovný čas
Ide o 1-2 smenu prevádzku.
Systém ranná/po obedná smena.
Pracuje sa 5- 6 dni v týždni
Možnosť práce nadčas.

Pracovné oblečenie
Je potrebné si zaobstarať vlastný pracovný odev pre začiatok (čierne topánky, biela košeľa, top blúzka, Kuchári = kuchársky rondon)
Ubytovanie
Po príchode je zabezpečené ubytovanie a strava v Hotelom.
Sťahované z výplaty, (€65 /týždeň /osoba )
Suma zahŕňa nájom a stravu.
Strava je poskytovaná počas celého týždňa.
Doprava
Doprava, nie je nutná, keďže ste ubytovaný priamo v areály Hotela.
Výhoda, ušetrené financie a čas strávený na dopravu z/do práce.

Iné výhody
Dobré platové podmienky.
Ubytovanie a strava zabezpečené Hotelom.
Pracovná zmluva priamo s Hotelom.
Nízke vstupné náklady.
Lacné ubytovanie a strava – poskytnutá zamestnávateľom.
Garantovaný pracovný čas v týždni.
Pekné prostredie – Hotel situovaný Wicklow- národný park len 1 hod od Dublinu.
Možnosť získať prax a zdokonaliť sa v ANJ.
Vhodné aj pre absolventov hotelovej školy.
Pomoc s vybavením všetkých formalít pred vycestovaním a počas pobytu v Irsku.
Možnosť zabezpečenia vrátenia Dani z krajiny.

Pož...

Predajca JOB4U24 Nehodnotený Člen od mája 2019
J
Napísať
2 201 €
Ostatné krajiny