Zrušiť

Finančný konzultant | Bratislava

1 000 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celý okres
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné
Druh pracovného pomeru
Živnosť
Zobraziť všetko

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- práca s pridelenými databázami klientov
- starostlivosť o existujúcich klientov, klientský servis
- analýza potrieb klientov, vytváranie ponúk
- oslovovanie nových klientov
- práca s MS office
- účasť na školeniach, poradách, tréningoch

Pracovná doba:
- flexibilná pracovná doba (8 hodín denne)
- homeoffice: Áno

Druh pracovného pomeru:
- živnosť (mandátna zmluva, nie je potrebné si otvárať živnosť samostatne)

Zamestnanecké výhody, benefity:
- školenia hradené spoločnosťou
- zvýhodnené podmienky na vybrané poistné produkty
- výkonnostné bonusy vyplácané štvrťročne
- možnosť flexibilného pracovného času podľa vzájomnej dohody
- rýchly kariérny rast
- možnosť pracovať aj v kamenných pobočkách

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- obchodné a organizačné schopnosti
- orientácia na výsledky a efektivitu
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- samostatnosť
- chuť rásť finančne aj osobnostne

Informácie o výberovom konaní:
Predmetom činnosti je výkon finančného sprostredkovania v zmysle zákona č. 186/2009 Z.z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení, pričom ide o podnikateľskú činnosť.

- živnosť (mandátna zmluva, nie je potrebn...

Firma Renaissance company s.r.o. Nehodnotený Člen od septembra 2023
Napísať
1 000 €
Bratislava