Zrušiť

Administratívny pracovník (predajca)

1 200 €
Typ: Ponuka, z dňa 1. 3. 2024 (č. 37764163)
Informácie o práci
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Ahojte! Hľadáme administrátora do hudobnej školy pre dospelých!
Hudobná škola pre dospelých je miesto, kde sa ľudia všetkých vekových kategórií môžu naučiť hrať na rôzne hudobné nástroje.
Panuje tu priateľská atmosféra a každému študentovi sa venuje individuálna pozornosť.
Používame jedinečnú metodiku výučby, ktorá pomáha žiakom naučiť sa hrať na hudobný nástroj rýchlo a efektívne. Taktiež organizujeme koncerty, na ktorých môžu žiaci vystúpiť pred publikom a predviesť svoje zručnosti.
Čo ponúkame: Plat: od 900 eur mesačne. Horná hranica nie je obmedzená. Jednoduchý motivačný systém, ktorý vám predstavíme na pohovore. Najlepší manažéri prekračujú plány o 10 – 20 %, čiže je u nás možnosť zarobiť omnoho viac. Práca je na plný úväzok.
Prečo pracovať práve u nás?
Máme veľký rozpočet na reklamu vďaka čomu aj množstvo potenciálnych zákazníkov a veľkú zákaznícku základňu. Máte možnosť kariérneho rastu až na pozíciu manažéra. V prípade záujmu sa dokonca môžete stať partnerom a otvoriť si vlastnú školu. Neustála podpora zo strany materskej spoločnosti. Pomôže vám vyriešiť akýkoľvek problém. Máme vytvorenú funkčnú databázu – školenia o predaji a dialógové skriptá, vďaka ktorým sa z potenciálneho zákazníka stane náš nový klient. Všetci naši zamestnanci pracujú ako jeden tím a stala sa z nich veľká a priateľská rodina. Jedinečnosť nášho produktu: zábavné a pútavé lekcie, vďaka ktorým je práca so študentmi akejkoľvek úrovne rýchla a zábavná.
Aká je náplň práce?
Volať študentom a pozývať ich na skúšobné lekcie Plánovať lekcie pre študentov a lektorov Predávať študentom kurzy hry na bicie
Ak ťa pracovná pozícia zaujala, klikni na „odpovedať“ a vidíme sa na pohovore. :) Čakáme na tých, ktorí si chcú veľa zarobiť, rozvíjať sa a rásť vo sfére hudby!

Používame jedinečnú metodiku výučby, ktorá pomáha žiakom naučiť sa hrať na hudobný nástroj rýchlo a efektívne. Taktiež organizujeme koncerty, na ktorých môžu žiaci vystúpiť pred publikom a predviesť svoje zru...

Predajca Sergei Teriaev Nehodnotený Člen od februára 2021
ST
xxx xxx
1 200 €
Bratislava II - Ružinov
Zobraziť kontakty