Zrušiť

Servisny technik

1 200 €
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné
Druh pracovného pomeru
Živnosť

Hľadáme kolegu do tímu na pozíciu servisného technika - servis telekomunikačnej siete. Práca na živnosť

Náplň práce: montáž, inštalácia, zapájanie internetu + káblovej televízie u zákazníka, opravy, kontakt zákazníka
Požiadavky: vodičský preukaz sk.B - auto podmienkou
Vlastné náradie je veľkou výhodou - potrebné technické náradie bude poskytnuté
Elektrikarska vyhláška je výhodou
Zodpovednosť a zručnosť, trestná bezúhonnosť
Ponúkame: Flexibilnú prac.dobu, voľné víkendy, prácu v priateľskom kolektíve, stabilné zamestnanie, zaujímavé finančné ohodnotenie - viac na osobnom pohovore!

Ďakujeme za Váš záujem a tešíme sa na spoluprácu!

Ponúkame: Flexibilnú prac...

Predajca Lukáš Nehodnotený Člen od februára 2024
L
xxx xxx
1 200 €
Košice