Zrušiť

Mechanik | Nemecko | Nástup budúci týždeň

3 360 €

Aktuálne obsadzované lokality v Nemecku:
(22113 Hamburg, 73257 Köngen, 81373 München, 26188 Edewecht, 56751 Polch, 33100 Paderborn, 89584 Ehingen, 83607 Holzkirchen, 77654 Offenburg, 71106 Magstadt, 79108 Freiburg)

Hodinová mzda:
13,80 € brutto + 7 € netto diéty + príplatky / hodina

V Nemecku existuje 6 daňových tried, do ktorých sú zamestnanci zaradení podľa rodinného stavu, výšky zárobku a ďalších kritérií. Preto nie je možné zovšeobecniť výšku čistej mzdy, ktorá sa pohybuje okolo 18 € na hodinu vrátane diét. Uvedený plat je nástupný a v prípade preukázania schopností, šikovnosti a dlhodobej spolupráce poskytujeme možnosť rýchleho rastu.

Pracovná doba:
8 hodín denne + možnosť nadčasov

Náplň práce:
- servis osobných alebo nákladných vozidiel

Ďalšie informácie/Benefity:
– Pracovná zmluva na dobu neurčitú
– Slovensko-nemecký koordinátor
– Zálohy vyplácané po odpracovaní prvého týždňa
– Odmeny za nadčasy + príplatky podľa nemeckého zákonníka práce (za zmenovú prácu poobede a v noci, za prácu cez víkend a cez sviatky)
– Zabezpečené ubytovanie (príspevok zamestnanca je riešený zrážkou z diét – 15 až 25 eur na deň v závislosti od lokality)

Požiadavky:
– Vyučenie alebo prax v odbore
– Vodičský preukaz skupiny B a auto (v prípade dvojice postačuje jedno auto)
– Nemecký jazyk nie je nutnosťou ale je výhodou

V Nemecku existuje 6 daňových tried, do ktorých sú zamestnanci zaradení podľa rodinného stavu, výšky zárobku a ďalších kritérií. Preto nie je možné zovšeobecniť výšku čiste...

Firma Renaissance company s.r.o. Nehodnotený Člen od septembra 2023
Napísať
3 360 €
Ostatné krajiny