Zrušiť

Montážny mechanik

2 200 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celá SR
Dátum nástupu
Ihneď
Zobraziť všetko

Pracovná ponuka montážny mechanik
-Práca sa nachádza v Piešťanoch
-Nástupný plat na živnosť 10€/h
-Práca na 2 zmeny
-Možnosť pracovat nadčasy

Požiadavky na zamestnanca
-Nutnosť vedieť čítat výrobnú dokumentáciu.
-Prax v obore
-Technické vzdelanie výhodou

Náplň práce
- V zmysle technologických postupov vykonávať jednotlivé montážne práce: Montáž jednotlivých segmentov podľa platnej výkresovej dokumentácie, dbať na správne krútiace momenty a ich označenie, mazanie, kontrola funkčnosti, merania skúšobného protokolu podnikového prevzatia (FATP), zaznačenie vykonávaných montážnych prác do montážnych protokolov.
-Dodržiavať technologickú a pracovnú disciplínu a pracovné postupy pri jednotlivých prácach.
-Dodržiavať BOZP a PO na pracovisku.
- Zabezpečovať pravidelnú údržbu a čistenie zverených technologických strojov, náradia, upratovanie a čistenie dielne.

-Nástup možný ihneď !
Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať

Náplň práce
- V zmysle technologických postupov vykonávať jednotlivé montážne práce: Montáž jednotlivých segmentov podľa platnej výkresovej dokumentác...

Predajca Andrej Matejčík Nehodnotený Člen od septembra 2023
AM
Napísať
2 200 €
Piešťany