Zrušiť

Pracovnik v klientskom centre

1 500 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celý okres
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Ak nechceš len bezducho chodiť do roboty, ale pracovať na svojom vlastnom biznise, príď medzi nás

Mám pre Teba ponuku, ktorá sa neodmieta a Tebe stačí len opustiť svoju komfortnú zónu.

Ak máš chuť pracovať a ďalej rásť stačí ak sa mi ozveš mailom alebo telefonicky

Náplň práce:

- starostlivosť o klientov z firemnej databázy

- identifikácia potrieb klienta, nájdenie najlepšieho riešenia a jeho prezentácia

- servis klienta

Výhody:

-Fix

- flexibilný pracovný čas

- individuálny prístup

- bezplatný a prepracovaný systém vzdelávania

- možnosť kariérne rásť už počas prvého roka

- práca v stabilnej spoločnosti

- podpora profesionálneho a osobného rozvoja

- kvartálne bonusy až do 1222

- príspevok na výpočtovú techniku

- nadštandardné platové ohodnotenie

Požiadavky:

Pre viac informácií poprosím email alebo volajte

- servis klien...

Predajca Nikola Nehodnotený Člen od októbra 2019
N
Napísať
1 500 €
Košice I - Staré Mesto