Zrušiť

Inštalatér Solárnych Panelov-Holandsko-Od €470N/T

2 000 €
Dátum nástupu
Ihneď
Jazykové schopnosti
Anglický jazyk

Spoločnosť špecializujúca sa na fotovoltaické panely a súvisiace elektrické inštalácie hľadá montéra solárnych/fotovoltaických panelov.

Mzda:
-Od 470 € do €520 netto/40h uvedená suma je po všetkých zrážkach, už po odrátaní daní, zdravotného poistenia
-Zadarmo ubytovanie a cesta do práce
-Mzda je vyplácaná týždenne na Váš účet
-Možnosť nadčasov

<strong>mzda závislá od pracovnej pozície/ praxe</strong>

Požiadavky na zamestnanca:
- Aspoň nejaké skúsenosti s technickými prácami ako lešenár, stavebný robotník atď.
- Znalosť angličtiny
- Vodičský preukaz skupiny B je vítaný

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- Montáž solárnych panelov (so zohľadnením tvaru strechy)
- Inštalácia solárnych panelov a kabeláže
- Pripojenie solárnych panelov

Benefity:
- Komplexné školenie v našom modernom centre
- Pracovná zmluva uzavretá podľa holandských predpisov
- Ubytovanie v súlade s certifikátom SNF, jednolôžkové izby.
- Pomoc pri organizovaní dopravy do Holandska.
- Kompletné poistenie počas pobytu
- Trvalý prístup k výplatnej páske, výkazu odpracovaných hodín a ďalším dokumentom prostredníctvom vášho online profilu zamestnanca

Ak by ste mali akékoľvek dodatočné otázky ohľadom pracovných ponúk, alebo prípade záujmu Nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Mzda:

Požiadavky...

Firma VM Recruitment s.r.o. Nehodnotený Člen od júna 2020
Napísať
2 000 €
Ostatné krajiny