Zrušiť

Holandsko - Hotelový Personál - €1800 Netto/Mesiac

1 800 €
Dátum nástupu
Ihneď
Jazykové schopnosti
Anglický jazyk

Pre nášho overeného klienta hľadáme hotelový personál do Holandska. Hotely a dovolenkové rezorty ponúkajú zaujímavé pracovne ohodnotenie. Hotely sa nachádzajú vo vyhľadávaných turistických destináciách. Ubytovanie a strava je zabezpečené zadarmo alebo za zvýhodnené ceny. Pracú nájdeme jednotlivcom, párom, ale aj skupine kamarátov.

Miesto výkonu práce: 4<strong> a 5</strong> hoteli v Holandsku
Termín nástupu: ihneď, alebo podľa dohody

Plat:
-od €1800 v čistom + 13 plat
Rôzne platové ohodnotenie závislé od pracovnej pozície/ praxe
+ tip approx €400/ mesiac
+ 20% extra platený nadčas
+ 18% extra dovolenka platená
Požiadavky na zamestnanca:
Podmienky na kandidáta:
- pracovné skúsenosti na danej pozícii
- znalosť jazyka na úrovni A2, B1

Klientela: Európska
Komunikačný jazyk: Anglický
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Obsadzovaná pozícia:
- umývač riadu
- čašník / čašníčka
- kuchár / kuchárka
- pomocný kuchár / kuchárka
- šéfkuchár / šéfkuchárka
Benefity:
Výhody a benefity:
- Holandska zmluva
- dlhodobá stabilná práca
- 13 plat, ,prepitné, dovolenka 25-30 dní
- príplatky za odpracované sviatky
- zamestnanecké zľavy
- vybavenie BSN čísla, bankový účet

Plat:

Firma VM Recruitment s.r.o. Nehodnotený Člen od júna 2020
Napísať
1 800 €
Ostatné krajiny