Zrušiť

Hľadáme zdravotnícky personál do RAKÚSKA!

2 600 €
Informácie o práci
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk

Hľadáme zdravotných asistentov/-ky, opatrovateľky, zdravotné sestry do rakúskych domovov seniorov. Miesto výkonu práce je v oblasti Innsbrucku v Tirolsku. Podmienkou je mať ukončené vzdelanie ako zdravotný asistent/-ka, opatrovateľka, zdravotná sestra.
Náplň práce:
- Starostlivosť o obyvateľov v domovoch seniorov
- Práca na zmeny; Pracovný čas od 37hod/ 5 dní v týždni
- Plat: €2600 Brutto
Požadujeme:
- Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni – od úrovne B1
- Vek medzi 20-60 rokov
- Vzdelanie ako zdravotný asistent / pomocník / opatrovateľ / sestra výhodou
- V prípade opatrovateľského kurzu je potrebná dokázateľná 4-ročná prax ako opatrovateľka (referencie a pod.)
- Očkovanie voči Covid-19 výhodou
Ponúkame:
- Práca na rakúsku pracovnú pracovnú zmluvu
- Ubytovanie v domovoch seniorov
- Zabezpečené stavovanie
- 25 dní dovolenky
- Príplatky za víkendy a nočné zmeny
V prípade záujmu neváhajte zaslať životopis a doklady o ukončenom vzdelaní na email. Tešíme sa na spoluprácu!

Požadujeme:

Firma EPF Group, a.s Nehodnotený Člen od júna 2022
EG
Napísať
2 600 €
Ostatné krajiny