Zrušiť

Vodič VZV v Bratislave na živnosť alebo TPP!

9,50 €
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské s maturitou

Vodič VZV v Bratislave na živnosť alebo TPP s množstvom benefitov do 9,5€/h!

Prax na VZV nutná!

Náplň práce:
- Obsluha, pravidelná kontrola a základná údržba zverených vysokozdvižných vozíkov, vykladanie a nakladanie materiálu z/na korbu vozidiel, skenovanie paletových štítkov do systému pomocou skeneru a tabletu...

Mzda:
- Od 1 065 EUR/mesiac: finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností uchádzača. Základná mzda od 915,50 EUR + mesačné prémie do 150 EUR, odmeny a benefity nad rámec zákona, garantovaný 13. plat, príplatky za nadčas nad rámec zákona
- živnosť 9,50€/h (8,50€/h + 0,50€/h + 0,50€/h príplatky)

Pracovný čas:
- 8h alebo 12h zmeny

Benefity:
- Prijemné pracovné prostredie
- 13. plat
- Preplatenie nadčasov: 33%
- Finančný príspevok na stravné 5€ zamestnanec si prispieva 1 €
- Vianočné bonusy
- Odmeny za zlepšovacie návrhy
- Multisport karta
- Anglicky jazyk nemecký jazyk hradený zamestnávateľom
- Organizácia športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny (Family day, vianočný večierok)
- Každý rok v januári valorizácia platov

Mzda:
- Od 1 065 EUR/mesiac: finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností uchádzača. Základná mzd...

Predajca Ing. Daša Šimanská Nehodnotený Člen od júla 2019
ID
Napísať
9,50 €
Bratislava IV - Devínska Nová Ves