Zrušiť

Hľadáme DVOJICU Omietkarov do Zürichu

5 600 €
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Základné
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Hľadáme dvojicu omietkarov na prácu do Zürichu / Švajčiarsko. Nástup: 02.08.2022 alebo 08.08.2022. Z dvojice musí iba jedna osoba ovládať nemecký jazyk.
Náplň práce:
-Práce s omietkou
-Vlhká omietka, podkladová omietka, biela omietka
-Práca na švajčiarsku pracovnú zmluvu.
-Plat: 35-37,- CHF/ hod brutto + 16,- CHF / deň diéty netto
-Miesto výkonu práce: Švajčiarsko / Zürich
Požadujeme:
-Minimálne jedna osoba musí vedieť nemecky
-Mať vlastné auto
-Skúsenosti s prácou omietkara
Ponúkame:
-Stabilnú prácu a dlhodobú na švajčiarsku pracovnú zmluvu
-Doprava je organizovaná samostatne
-Zabezpečené ubytovanie
-Výplata vyplácaná každý týždeň.
V prípade záujmu neváhajte poslať životopis na náš email, alebo nás telefonicky kontaktovať. Tešíme sa na spoluprácu!

Požadujeme:
-Mať vlastné au...

Predajca martinapersonal Nehodnotený Člen od marca 2022
M
Napísať
5 600 €
Ostatné krajiny