Zrušiť

Pracovník do pneuservisu / autoservisu

1 €
Informácie o práci
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Základné
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Ponúkame prácu pre zodpovedného pracovníka do nášho kolektívu pneuservisu a autoservisu na plný pracovný úväzok, alebo živnosť.

Kvalitné pracovné podmienky, stravné nad rámec, hodinové obedné prestávky a ďalšie benefity.
Každého uchádzača zaškolíme, len musí mať chuť do práce a schopnosť pracovať v kolektíve.

Náplň práce :
- všetky pneuservisné práce - prezúvanie, vyvažovanie, oprava defektov atď
-sklad - uskladňovanie a evidencia pneumatík a diskov zákazníkov

Pracovná doba:
PO-PIA 8-17 - aj počas sezóny, víkendy a štátne sviatky sme zatvorení
ZAUJÍMAVÉ PLATOBNÉ PODMIENKY !!!

-sklad - uskladňovanie a evidencia pneumatík a diskov...

Predajca Rudolf Nehodnotený Člen od augusta 2022
R
Napísať
1 €
Ivanka pri Dunaji