Zrušiť

Informácie o práci
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Základné
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Mníchov – Ľahká pozícia v peknom prostredí/ Záskok
Nástup od 1.7. do 27.7.2022
Dĺžka turnusu 26 dní
Plat (vrátane diét a cestovného) 9,82 €/hod. (1386 €)
Bonus: extra cestovne vo výške 200 eur
POŽIADAVKY NA OPATROVATEĽKU
Pohlavie žena
Vek 30-65
Znalosť nemčiny pokročilá
Vodičský preukaz Výhodou
KLIENT
Vek 85
Výška a váha 165 cm | 65 kg
Návštevy ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba
Bývanie: pacientka býva v byte spolu so svojím manželom o ktorého nie je potrebné sa starať
Opatrovateľka má k dispozícii samostatný byt.
Domáce zvieratá: nechovajú žiadne zvieratá
Internet: Áno
Nočné vstávanie: nočné vstávanie je potrebné iba príležitostne kvôli návšteve toalety
Zdravotný stav: pacientka trpí začínajúcou inkontinenciou – nosí plienkové nohavičky, trápi ju starecká
zábudlivosť, duševne je v poriadku
Pohyblivosť: pacientka je mobilná, na prechádzky využíva rolátor
Ďalšie informácie: Pacientka má rada zábavu, prechádzky a výlety.
NÁPLŇ PRÁCE: Starostlivosť o pacienta - úlohou opatrovateľky je robiť pani viac menej spoločnosť,
prípadne pomoc pri hygiene
Starostlivosť o domácnosť: varenie, pečenie, pranie, žehlenie, upratovanie, nakupovanie

Vek 30-65
KLIENT
Vek 85
Návštevy ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrova...

Predajca VIP-Extra s. r. o. Nehodnotený Člen od augusta 2019
VS
Napísať
1 400 €
Ostatné krajiny