Zrušiť

Personál v gastronómií do Nemecka

3 000 €
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Základné
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Pre nášho klienta hľadáme personál na prácu v gastronomických podnikov po celom Nemecku. Jedná sa o pozície: kuchár, čašník, obslužný personál, recepčný / recepčná, chyžná, upratovačka, pomocník v kuchyni. Lokality sú: Altötting, Sylt, Baiersbronn, Potsdam, Fulda, Oberwiesenthal, Oberhaching, Regensburg.
Náplň práce:
Práca v gastronomických podnikoch na pozíciách:
- čašník
- obslužný personál
- recepčný / recepčná
- chyžná
- upratovačka
- pomocník v kuchyni
Požadujeme:
- Pri práci bez kvalifikácie je potrebná základná znalosť nemeckého jazyka
- Pre kvalifikovanú a zákaznícky orientovanú prácu je potrebná komunikatívna úroveň nemeckého jazyka
-Skúsenosti s prácou v gastro-segmente
Ponúkame:
- Práca na nemeckú pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
- Celoročná práca práca
- Pracovný fond: 8 hodín/ deň, 5 dní/ týždeň
- Ubytovanie a Strava zabezpečená zamestnávateľom
Mzdové podmienky:
- 10 až 18€/ hod Brutto; 1800 - 3000€ mesačne Brutto
V prípade záujmu neváhajte zaslať Váš životopis alebo sa telefonicky informovať. Tešíme sa na spoluprácu.

- čašník
- chyžná
- pomocník...

Firma EPF Group, a.s Nehodnotený Člen od júna 2022
EG
Napísať
3 000 €
Bratislava II - Ružinov