Elektrikári na výstavbu rozvodových skríň Rakusko - Ostatné krajiny | Bazar.sk
Zrušiť

Elektrikári na výstavbu rozvodových skríň Rakusko

14 €
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Ponúkame prácu pre elektrikárov, aj partie do Welsu. Práca je na rakúsku pracovnú zmluvu, dlhodobo. Potrebný vlastný automobil a komunikatívna nemčina.
Náplň práce:
Výroba a balenie technicky náročných produktov podľa technickej dokumentácie
- Zabezpečenie včasného dodania a kvality
- práca na 2 smeny + práca v sobotu
- Vyžaduje sa prax vo výrobe v elektrotechnickej oblasti
- Čítanie plánov elektrických rozvodov

13. a 14. plat
Mzda na hodinu 14,00 eur brutto na hodinu + 26,40 eur diéty + 15,00 + plus príspevok na druhú smenu

Predajca Monika Fábiková Nehodnotený Člen od apríla 2020
MF
Napísať
14 €
Ostatné krajiny