Monter Oknadvere NJ A2 - Ostatné krajiny | Bazar.sk
Zrušiť

Monter Okna/dvere NJ A2

12 €
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Spoločnosť Euro Labora s.r.o. hľadá zamestnancov na pozíciu:

Monter – Okná/Dvere Nemecko

Miesto výkonu práce: Nemecko, 96132 Schlusselfeld

Mzdové podmienky:
- sadzba 12,00 EUR/hod/ brutto + 40/netto denné dávky
- nástup: ihneď

Náplň práce :
- montáž okenného a dverového stolárstva v hale pre výrobcu montovaného domu
rámová technológia / montáž / demontáž strešných okien
montáž / demontáž okenných a dverových krycích systémov (rolety, siete proti hmyzu) /
montáž / demontáž vjazdových brán Montáž okien a dverí atď. u výrobcu montovaných domov v hale

Požiadavky:
- Nemecky jazyk na komunikatívnej úrovni A2
- prax na vyššie uvedenej pozícii nutná
- vlastné auto
- schopnosť pracovať v tíme

Ponúkame:
-zmluvu podľa nemeckých podmienok, ktorú dostanete pred príchodom do Nemecka
- k atraktívnej hodinovej sadzbe pridáme čisté denné dávky
- hovoríme po slovensky/ naši koordinátori sú pripravení pomôcť vám 24/7
-ubytovanie
- dovolenka a príspevok na dovolenku
-možnosť pracovať v hodinách navyše platených od + 25%
-Pracovné odevy
- platená dovolenka od 24 dní v roku

mont...

Predajca Monika Fábiková Nehodnotený Člen od apríla 2020
MF
Napísať
12 €
Ostatné krajiny