Cnc sústruh Nemecko NJ A2 - Nemecko | Bazar.sk
Zrušiť

Cnc sústruh Nemecko NJ A2

12 €
Dátum nástupu
Ihneď
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Spoločnosť Euro Labora s.r.o. hľadá zamestnancov na pozíciu:

Operátor CNC sústruh NJ A2

Miesto výkonu práce: Nemecko – Oberndorf am Neckar

Náplň práce:
- podpora pre viacvretenové CNC sústruhy (Index, Schütte, Tonos, Gildemeister s
Siemens software) / sériové obrábanie dielov hlavne pre automobilový priemysel –
- drobné diely na brzdové kotúče, výfukové potrubie a pod./umiestnenie v
strojovo programované obrábanie dielov, extrakcia / riadenie procesu po obrábaní
- obrábanie, prípadne zavádzanie opráv / výmena nástrojov / kontrolné merania a
kontrola kvality (systém SPC)/údržbárske práce (napr. dopĺňanie mazív)
- čistenie stroja od triesok / 3 zmeny / obsluha meracích zariadení

Mzdové podmienky :
- sadzba: 12.00 brutto/h 40.00 EUR denné davky
- nástup : ihneď

Požiadavky na pracovníka:
- skúsenosti s obrábaním obrobkov
- pripravenosť pracovať v 3-zmennom systéme
- vzdelanie v smere CNC operátor vítané, skúsenosti min.2 roky
- vlastné auto

Ponúkame:
-zmluvu podľa nemeckých podmienok, ktorú dostanete pred príchodom do Nemecka
- k atraktívnej hodinovej sadzbe pridáme čisté denné dávky
- hovoríme po slovensky, naši koordinátori sú pripravení vám pomôcť 24/7
-ubytovanie
- dovolenka a príspevok na dovolenku
-pracovné odevy
- platená dovolenka od 24 dní v roku

strojovo programované obrábanie dielov, ext...

Predajca Monika Fábiková Nehodnotený Člen od apríla 2020
MF
Napísať
12 €
Nemecko