Zrušiť

Čašník / servírka do Rakúska

1 700 €
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Základné
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Do našich partnerských hotelov a horských chát v rôznych častiach Rakúska prijmeme nových kolegov na pozíciu čašník, servírka.

Pozíciu máme ako pre skúsených inkasné čašníkov s dobrou nemčinou a zodpovedajúcim finančným ohodnotením, tak aj pre čerstvo vyučené čašníkov, alebo osoby s veľkým záujmom o odbor a ochotou sa učiť.

Náplň práce:
- obsluha hostí
- prijatia objednávky
- nosenie tanierov a nápojov
- práca s pokladničným systémom, alebo príprava nápojov - podľa pozície

Požadujeme:
- komunikatívna nemčina podmienkou
- príjemné vystupovanie
- vyučenie, alebo aspoň krátkodobá prax v odbore a chuť na sebe pracovať
- práca 5 - 6 dní v týždni

Ponúkame
- ubytovanie a strava zadarmo
- zaujímavé prepitné
- 13., 14. plat naviac
- rakúska zmluvu

V prípade záujmu o niektorú z pozícií nám zašlite svoj životopis. Ozveme sa vám ohľadom ďalšieho postupu.

Tešíme sa na spoluprácu!

- práca s pokladničným systémom, alebo príp...

Firma GastroAgency s.r.o. Nehodnotený Člen od marca 2022
Napísať
1 700 €
Ostatné krajiny