Zrušiť

Práca pre MAG zváračov v Nemecku

3 400 €
Informácie o práci
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Nástup: každý pondelok
Miesta výkonu práce: 53332 Bornheim

Pracovná náplň:
Pripojenie kabeláže k rozdeľovačom a priemyselným zariadeniam
Osadenie káblov, montovanie žľabov
Inštalácia elektrického vedenia
Operatívne riešenie vzniknutých problémov

Požiadavky:
Ukončené odborné vzdelanie
Prax v odbore 2- 3 roky
Znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2/B1
Vlastné auto a vodičský preukaz typu B

Ponúkame:
Nástupný plat: od 12,50€ brutto/hodina + 40€ netto Auslöse/ deň
Ubytovanie zabezpečené a hradené zamestnávateľom (25 €/ pracovný deň)
Nástupný bonus 300€
Možnosť pracovať nadčasy (25%)
Týždenné zálohy do výšky 200€
Pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom na TPP
Stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
Platba daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa
Nárok na dovolenku podľa zákonníka práce

Ak Vás pracovná ponuka oslovila Vaše životopisy v nemeckom jazyku posielajte na našu e-mailovú adresu, alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle. Kontaktná osoba: Mgr. Annamária Keszeli

Požiadavky:

Po...

Predajca Prestige Work Nehodnotený Člen od marca 2019
PW
Napísať
3 400 €
Ostatné krajiny