Murári- Nemecko - Ostatné krajiny | Bazar.sk
Zrušiť

Murári- Nemecko

17 €
Dátum nástupu
Ihneď
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk

Prijmeme skúsených murárov na výkon práce v Nemecku/ oblasť Mníchova.
Nástup možný ihneď.

Náplň práce a požiadavky:
Ponúkame prácu v Nemecku ( Bavorsko, Mníchov) pre skúsených murárov na realizáciu stavebných prác v objektoch určených investorom.
Podmienkou je základná znalosť nemeckého jazyka, aby pracovník porozumel nemeckému majstrovi pri zadávaní jednotlivých pracovných úloh + schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu.

Práca sa vykonáva na turnusy, 4 týždne DE, jeden týždeň SK, prípadne podľa dohody.
Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti, zabezpečujeme a plne hradíme ubytovanie a prepravu- poskytujeme vlastné vozidlá.

Mzdové podmienky:
Plat/ práca vykonávaná formou živnosti: 17,-€/hod.
Plat/ práca vykonávaná ako zamestnanec: 13,-€/hod.

Práca sa vykonáva na t...

Predajca Stavebné práce DE Nehodnotený Člen od novembra 2021
SP
17 €
Ostatné krajiny