Manažér medzinárodnej kontajnerovej prepravy

2 000 €
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Jazykové schopnosti
Anglický jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Hľadáme do trvalého pracovného pomeru pracovníka na pozíciu manažér medzinárodnej kontajnerovej prepravy pre zriadenie a vedenie oddelenia špedície so špecializáciou pre poskytovanie služieb importu tovaru do ČR, SR. Reagujeme len na žiadosti zaslané s pracovným životopisom a pracovnou skúsenosťou v oblasti kontajnerovej prepravy minimálne 2 roky. Vzdelanie ÚSO alebo VŠ, nevyhnutná znalosť nemeckého alebo anglického jazyka slovom i písmom . Mzdové ohodnotenie 1 000 € základný plat, 1 000 € osobné ohodnotenie, nenárokovateľné prémie do výšky 100% z hrubej mzdy závislé od plnenia plánu spoločnosti. Nástup dohodou. Miesto výkonu práce: po dohode

Popis pracovnej činnosti:
- zriadenie oddelenia
- získavanie záujemcov o import tovaru
- zabezpečovanie špedície a logistiky v rozsahu a za podmienok dohodnutých v jednotlivých zmluvách

Ovládanie sociálnych sietí vítané

Hľadáme do trvalého pracovného pomeru pracovníka na pozíciu manažér medzinárodnej kontajnerovej prepravy pre zriadenie a vedenie oddelenia špedície so špecializáciou pre poskytovanie služieb importu tovaru do ČR, SR. Reagujeme len na žiadosti zaslané s pracovným životopisom a pracovnou skúsenosťou v oblasti kontajnerovej prepravy minimálne 2 roky. Vzdelanie ÚSO alebo VŠ, nevyhnutná znalosť nemeckého alebo anglického jazyka slovom i písmom . Mzdové ohodnotenie 1 000 € základný plat, 1 000 € osob...

Predajca bosikova66 Nehodnotený Člen od júla 2017
B
2 000 €
Žilina