Práca v priateľskej reštaurácii

4,30 €
Informácie o práci
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské s maturitou

Dynamicky rastúca spoločnosť v oblasti gastro hľadá šikovných kolegov na dlhodobú spoluprácu.
Našim hosťom okrem chutného a kvalitného jedla ponúkame aj príjemný zážitok. Ak si priateľský, ochotný a rád sa učíš, pridaj sa k nám.
Aj počas neľahkých mesiacov pre gastro a služby sa nám podarilo udržať všetky pracovné miesta a plánujeme v tom pokračovať.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- príprava a predaj jedál našim hosťom
- práca s pokladňou
- preberanie tovaru
- vítať hostí, prinášať im objednané jedlo na stoly, riešiť ich prípadné požiadavky

Plat
- po zaučení 4,30 € / hod. netto

Zamestnanecké výhody, benefity
- výnimočný prístup ku kolegom
- zaujímavé mzdové ohodnotenie
- zamestnanecká zľava 30%
- obedy a večere zdarma
- pracovná doba - flexibilná pracovná doba podľa vzájomnej dohody

Zmluvný vzťah:
Dohoda o brigádnickej práci študentov
Dohoda o vykonaní práce
Trvalý pracovný pomer
Dohoda o pracovnej činnosti

Preferujeme uchádzačov, ktorí aj počas školského (akademického) roka môžu odpracovať minimálne 1 zmenu cez pracovný týždeň (pondelok - piatok) v čase obedov (t.j. 11.00 - 15/16.00 hod.).

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- priateľský prístup k hosťom
- komunikácia
- tímová práca
Všetko ostatné zaučíme :-)

Vek: min. 18 rokov

4,30 €
Košice