Sádrokartonista - Monter suchých stavieb.

6 825 €
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Pre nášho klienta v Švajčiarku hľadáme Sadrokartonistov, Montérov suchých stavieb a pod. Vhodné pre jednotlivcov ale aj partie 2.

Platové podmienky.
CHF30.00 – CHF35.00/ hod. „brutto“
CHF 5.850 – CHF 6.825 / mesačne (pri 45 hod/týždni)
CHF 16.00 – CHF 18.00/ diéty na deň „netto“
Plat zohľadnený podľa vašich odbornosti a praktických skúsenosti!
Týždenne vyplácanie (možne dohodnúť na firme)
Švajčiarska pracovná zmluva (zamestnanec).

Požiadavky.
Skúsený samostatný Sadrokartonista. (komplet montáž stropy)
Prax v obore minimálne 3 roky!
Vlastné auto nutnosť aspoň pre partiu 2 pracovníkov!
NJ A2-B1 level, min pre 1 osobu v partii !
Schopnosť sa dohovoriť v NJ na pracovisku a na firme.
Kopia občiansky, vodičský (obojstranne).
Životopis zaslať v NJ jazyku.
Referenčné foto práce vhodné (nie však podmienka)

Pracovná náplň.
Práca v prevažne v interiéry, stavebná činnosť, rekonštrukcie a renovácie, rodinných domov, komerčné budovy. Budete montovať, prevažne sadrokartónové stropy, občas aj steny-priečky, panely, montáž sadrokartónu na strop, komplet príprava zameranie, osadenie konštrukcie „CD“ a následne montáž sadrokartón panely, páskovanie, tmelenie, brúsenie tmelu spoje. Požaduje sa skúsený samostatne zručný pracovník. Prax v obore nutnosť min 3 roky a viac. Predošle skúsenosti na danej pozícii nutné. Vedieť pracovať z ručným ako aj strojovým náradím, potrebne k danej profesii. Aspoň jeden z partie by mal vedieť NJ B1 Level, dohovoriť sa na firme a v práci. Vlastné auto min pre 2 v partii potrebné ! Vhodná práca pre jednotlivcov aj pre partie.

Prevádzka & Pracovný čas.
Pracuje sa prevažne 42-50 h/týždenne.
Pracovný fond je od 182 do 216 hodín/mesačne.
Pracuje sa od Pondelok-Piatok.
Nadčasy možné po dohode so zamestnávateľom.

Pracovné oblečenie.
Pre začiatok je potrebné si zaobstarať bezpečnostné topánky, bezpečnostnú helmu a tesársky opasok !
Vlastný pracovný odev potrebný pre začiatok. Pracovná uniforma poskytnutá zamestnávateľom po určitom čase ! Vhodné ak máte svoje malé ručné náradie.

Ubytovanie.
Ubytovanie je zabezpečené po príchode do Švajčiarska.
Bývate v nájomných domoch, byty a pod.
Ubytovanie si hradíte od €600 – €800/mesačne
Nutné mať min zálohu cca, €300 na ubytovanie ktoré si hradíte vopred.
Ubytovanie sú štandardne zariadené vybavené kuchyňa, internet, sprcha. (povlečenie si prineste vlastné)
Strava si zabezpečujete individuálne.

Transport.
Doprava z/do práce individuálne.
Vhodné mať auto min pre partiu 2 pracovníkov.
Príchod do Švajčiarska na vlastné náklady.

Sociálne poistenie
Sociálne & Zdravotné poistenie je hradené zamestnávateľom podľa platnej Švajčiarskej legislatívy.
Strhávané z výplaty (zrážky zo mzdy)
Zamestnanecký pomer.

Iné výhody.
Švajčiarska pracovná zmluva.
Dobré platové ohodnotenie.
Vyplácané diéty za pracovný deň
Výplaty možne už Týždenne!
Množstvo pracovný hodín !
Ubytovanie zabezpečené pre Vašim príchodom !
Asistencia Švajčiarskeho partnera s registráciou na úradoch.
Dlhodobá práca pre jednotlivcov aj partie.
Garancia pracovných hodín & zárobku !
Vypracovaný Plán cesty na miesto určenia.
Asistencia pri vrátení dani z štátov EU a CH.

Pož...

Predajca JOB 4U International s.r.o. Nehodnotený Člen od marca 2016
J4
Napísať
6 825 €
Ostatné krajiny