Vodič čelného retraku

1 450 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celá SR
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Druh pracovného pomeru
Živnosť

Hľadáme nové posily do našej spoločnosti na prácu s čelným retrakom s možným okamžitým nástupom.

Náplň práce vyzerá nasledovne:
- vykladanie a nakladanie kamiónov
- manipulácia s prázdnymi paletami
- stohovanie paliet v sklade
- bezchybné a kvalitné zaskladňovanie a vyskladňovanie komponentov
- udržiavanie a starostlivosť o zverené zdvíhacie zariadenie podľa plánu údržby
- dodržiavanie čistoty na pracovisku aj v hale
- realizácia všetkých nevyhnutných činnosti potrebných k plynulému chodu dodávok
- práca na 2 alebo 3 zmeny (v závislosti od projektu, na ktorý je zamestnanec zaradený)

Aké ponúkame benefity?
- 9 eur za každú odrobenú hodinu (1450 eur/mes)
- možnosť ubytovania
- možnosť dohodnúť sa - práca na 2 alebo 3 zmeny
- výborná firemná atmosféra
- komplexná starostlivosť koordinátora

- realizácia vš...

Firma MAXIN’S Quality Services,s.r.o. Nehodnotený Člen od júla 2021
Napísať
1 450 €
Bratislava