Výroba výrobkov z gumy

1 046 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celý okres
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Hľadáme nových kolegov do významnej spoločnosti v Považskej Bystrici. Práca pre mužov, ženy, páry aj absolventov!

Náplň práce je nenáročná, pozostáva z nasledovných činností:
- výroba výrobkov z gumy vo významnej spoločnosti
- lisovanie výrobkov z gumy
- brúsenie, oprava a kontrola hotových výliskov
- obrábanie gumových profilov
- finalizácia profilov (strihanie, rezanie, brúsenie, klipovanie a pod.)
- práca v trojzmennej prevádzke (po 8 hod.)

Okrem základnej mzdy ťa čakajú aj ďalšie možné príplatky:
- mzda 831 - 1046 €/mes.
- rizikový príplatok: 0,5978 eur/hod.
- nočný príplatok: 1,90 eur
- nadčasový príplatok: 30 % z priemeru
- sviatok: 100 %
- sobota: 50 % z min.
- nedeľa: 90 % z min.
- 13. mzda : 40 % z priemeru
- 14. mzda: 40 % z priemeru
- stravovanie je možné v závodnej jedálni - doplatok 0,80 eur

Firma MAXIN’S Quality Services,s.r.o. Nehodnotený Člen od júla 2021
Napísať
1 046 €
Bratislava II - Ružinov