Montáž prístrojových dosiek

7,50 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celá SR
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Druh pracovného pomeru
Živnosť

Hľadáme nové šikovné ruky do výrobnej spoločnosti. Skúsenosti vo výrobe nie sú potrebné.

Pracovná náplň zahŕňa:
- jednoduché montážne práce podľa pracovných inštrukcií
- výroba a montáž prístrojových dosiek
- obsluha liniek na osádzanie dosiek plošných spojov
- balenie a vizuálna kontrola výrobkov
- práca vhodná aj pre ženy
- práca na 3-4 zmeny (8 hodinová prevádzka)

Čo ponúkame zamestnancom?
- hodinová sadzba 7€ počas týždňa a 7,5€ počas víkendov
- ubytovanie ZDARMA
- práca s modernými technológiami (po nástupe sa vám venujú skúsení lektori, ktorí vás zaškolia na všetko čo budete pri práci potrebovať)
- práca s istotou stabilného príjmu a dlhodobého zamestnania
- komplexná starostlivosť koordinátora
- skvelý tím kolegov
- zvýhodnené stravovanie v jedálni

- hodinová sadzba 7€ počas týždňa a...

Firma MAXIN’S Quality Services,s.r.o. Nehodnotený Člen od júla 2021
Napísať
7,50 €
Námestovo