1300eur/mes. Operátor výroby

1 300 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celý okres
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Druh pracovného pomeru
Živnosť

Hľadáme operátorov výroby do našej výrobnej spoločnosti. Ponukaná práca je vhodná aj pre kandidátov, ktorí nemajú prax, pretože my Ťa na túto pozíciu zaškolíme.

Náplňou práce budú nasledovné úkony:
- obsluha strojov na výrobu výrobkov z gumy z ohľadom na precíznosť, presnosť a kvalitu daného výrobku
- jednoduché a nenáročné lisovanie výrobkov
- nutná kontrola vylisovaných výrobkov
- opracovanie vylisovaných výrobkov v požadovanej kvalite podľa stanoveného plánu
- zadávanie potrebných údajov do podnikového výrobného software a následné tlačenie sprievodiek
- 3 zmenná prevádzka

Benefity:
- možnosť pracovať na TPP alebo živnosť
- Živnosť: základná mzda 8 eur/hod (1300 eur/mes) alebo 7 eur/hod + ubytovanie zdarma
- TPP: základná mzda 623 eur (4,50 v čistom/každá hodina) + na každý odpracovaný deň 3 eurá dochádzkový bonus
- zaškolenie a možnosť sa ďalej vzdelávať
- dlhodobá práca so stabilným platom
- možnosť kariérneho rastu (závisí od skúsenosti a šikovnosti uchádzača.)
- možná práca s modernými technológiami

- opracovanie vylisovaných výrobkov v požadovanej kvalite podľa stanoveného plá...

Firma MAXIN’S Quality Services,s.r.o. Nehodnotený Člen od júla 2021
Napísať
1 300 €
Oravská Jasenica