Kontrola kvality

8 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celý okres
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity

Hľadáme kontrolórky kvality do spoločnosti, ktorá sa zaoberá lisovaním precíznych gumových výrobkov. Pracovná ponuka je vhodná pre absolventov, aj pre uchádzačov s praxou. Všetko, čo budete k práci potrebovať Vás naučíme!

SZČO
- základná mzda 8 eur/hod (1300 eur/mes)
- alebo 7 eur/hod + ubytovanie zdarma

TPP
- základná mzda 623 eur (4,50 v čistom/každá hodina)
- dochádzkový bonus - na každý odpracovaný deň 3 eurá

- zaškolenie a možnosť ďalšieho vzdelávania
- práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu
- možnosť pracovať s modernými technológiami

Požiadavky na zamestnanca:
- základné znalosti s prácou na PC
- prax vo výrobe vítaná
- fyzická zdatnosť
- zodpovednosť
- samostatnosť
- precíznosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- 100% kontrola kvality vyrobených výrobkov podľa zadefinovaných špecifikácií
- v prípade potreby nutnosť jednoduchého manuálneho opracovania výrobkov
- vkladanie vyrobených kusov do optického automatu
- obsluha optického kontrolného automatu
- plnenie výkonových noriem (po zaškolení)
- práca na 3 zmeny

SZČO

TPP

- zaškolenie a možno...

Firma MAXIN’S Quality Services,s.r.o. Nehodnotený Člen od júla 2021
Napísať
8 €
Oravská Jasenica