Skladník v stavebnom priemysle

1 100 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celý okres
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Hľadáme skladníkov s platným preukazom na VZV do významnej spoločnosti v Senici.

Mzda: 1 050 - 1 100 EUR/hod.
- v závislosti od skúseností uchádzača

- príplatky v zmysle Zákonníka práce
- plná podpora koordinátora
- práca pre stabilnú spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca:
- vyžadujeme zodpovedný prístup k práci a fyzickú zdatnosť
- platný preukaz VZV

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- inventarizácia zásob tovaru a materiálu v sklade
- vystavovanie príjmových a výdajových dokladov
- príjem tovaru do skladu (vykládka, kontrola a uloženie tovaru do skladu podľa druhu tovaru a prevádzkových pravidiel organizácie)
- výdaj tovaru zo skladu (kontrola a príprava tovaru na expedíciu, jeho nakládka na dopravný prostriedok, vrátane bezpečného upevnenia)
- obsluha vysokozdvižných vozíkov (kontrola ich prevádzkyschopnosti a bežná údržba)
- práca na 3 zmeny
- práca vhodnejšia pre mužov

- inventarizácia zá...

Firma MAXIN’S Quality Services,s.r.o. Nehodnotený Člen od júla 2021
Napísať
1 100 €
Senica