Supervisor/Vedúci tímu

4 000 €
Dátum nástupu
Dohodou
Druh pracovného pomeru
Živnosť
Zobraziť všetko

Si tímový hráč a máš prax s rekonštrukciou striech ?
Hľadáme samostatného, skúseného strechára, ktorý by riadil 15-20 ľudí na projekte vo Švédsku.

Požiadavky:
- prax s falcovanými a škridlovými strechami
- samostatnosť, pozornosť, precíznosť, komunikatívnosť, praktické myslenie
-AJ na komunikatívnej úrovni

Náplň práce:
- zodpovedanie za vedenie, koordinovanie, motivovanie a vykonávanie dohľadu nad plnením pracovných úloh
- riešenie problémov
- zabezpečovanie plynulého chodu práce

Miesto výkonu práce:
Švédsko

Ponúkame:
- práca na živnosť 20€/hod.
- ubytovanie, cesta - hradené firmou
- možnosť kariérneho rastu
- mnoho ďalších firemných benefitov

Prosíme o zasielanie životopisov na nižšie uvedenú adresu.

Požiadavky:

- riešenie pr...

Predajca Lucia Nehodnotený Člen od mája 2021
L
Napísať
4 000 €
Ostatné krajiny