Poď robiť komparz do tv, reklám a seriálov

ponúknite
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celá SR
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Základné
Zobraziť všetko

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Vyskúšaj si komparzovanie v televízii. Zaži pravú atmosféru pri nakrúcaní televíznych relácií. Komparz ti ponúka jedinečnú príležitosť, ako vyskúšať niečo nové, získať profesionálne skúsenosti, spoznať zaujímavých ľudí a popritom zábavou si zarobiť skutočné peniaze (bez potrieb hereckého nadania).

Zahoď obavy - nemusíš sa báť, že nevyzeráš ako herec z hollywoodu. Pre komparz sa hodí každý. Raz potrebujeme malé deti, inokedy starých ľudí, študentov alebo typické mamičky z domácnosti. Nie sú tu určené žiadne podmienky, učinkovať v reklamách môže naozaj každý aj ty, jednoducho ktokoľvek. Nezáleží na vzhľade, veku či na postave.

Zarábaj s úsmevom!
Je nám úplne jedno či si zamestnaný, dohodár, študent alebo dôchodca. Máme pre teba nové možnosti, ako môžeš mať z viacerých činností väčší úžitok a vyšší výnos.

Niečo si zarobíš a navyše budeš mať zaujímavú skúsenosť, výlet a neopakovateľný zážitok. A pocit, keď sa uvidíš v televízií hoc aj na zlomok sekundy je na nezaplatenie. Netreba toho veľa, stačí sa pridať k nám! Možno niekoho zo štábu zaujmeš natoľko, že po úspešnom komparze dostaneš ponuku na nejakú menšiu hereckú rolu. A takto sa môžeš prepracovať ešte ďalej. Pridaj sa k nám ešte dnes!

Ako jediný nezrážame nikomu nič z honoráru a peniaze zodpovedne vyplácame ihneď po skončení nakrúcania.

Každý mesiac obsadzujeme desiatky televíznych a reklamných projektov. Posledné zaujímavé projekty:
Extremné premeny - scouting, casting
Policajné prípady - casting
Uhádni môj vek - scouting, casting
Po škole - casting
Nákupné maniačky - scouting, casting
Inkognito - casting
Prázdniny (seriál) - komparz
Take me out - casting
A mnoho ďaľších projektov a reklamných kampaní...

Ako sa uchádzať o túto prácu ? Zaraď sa do databázy komparzistov ešte dnes a určite svoju šancu dostaneš - online registrácia

Zahoď obavy - nemusíš sa báť, že nevyzeráš ako herec z hollywoodu. Pre komparz sa hodí každý. Raz potrebujeme malé deti, inokedy starých ľud...

Predajca Komparz Nehodnotený Člen od novembra 2016
K
ponúknite
Bratislava