Obsluha Strojov V Sučanoch

1 000 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celý okres
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Hľadáme šikovného operátora zo Sučian, Martina a okolia, ktorí má záujem o dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti!

680 - 1 000 EUR/mesiac
+ BONUS za dochádzku 25€ + osobnostné ohodnotenie 62€

- zarobíte si u nás priemernú mesačnú mzdu 700-750 v čistom!
- dostanete výkonnostný a dochádzkový bonus
- samozrejmosťou sú stravné lístky
- budete mať príležitosť privyrobiť si platenými nadčasmi
- okrem toho ponúkame možnosť pravidelných záloh

Požiadavky na zamestnanca:
- skúsenosti v strojárskom priemysle/obsluha strojov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- obsluha CNC strojov a zariadení
- práca v spoločnosti, kt. vyrába súčiastky pre automobilový priemysel
- pracovný čas: 2dni ranná (12hod.), 2 dni nočná (12hod.)
- miesto výkonu práce: Sučany

- okrem toho ponúkame možnosť pravidelných záloh...

Firma MAXIN’S Quality Services,s.r.o. Nehodnotený Člen od júna 2021
Napísať
1 000 €
Sučany