Mallersberg-Pfaffenberg – zaujímavá ponuka

9,50 €
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Základné
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Nástup 30.04.2021
Dĺžka turnusu 6 týždňov alebo 2 mesiace (60 dní)
Plat(vrátane diét a cestovného) ( 6 týždňov - 1862€, 2 mesiace - 2660 €)
Bonus: v prípade 2- mesačného turnusu extra bonus vo výške 200 €

Druh spolupráce slovenská pracovná zmluva

POŽIADAVKY NA OPATROVATEĽKU
Pohlavie žena
Vek 30-65
Znalosť nemčiny mierne pokročilá alebo pokročila
Fajčenie: Nie
KLIENT
Pohlavie: žena
Vek 89
Výška a váha 162 cm | 66 kg
Stupeň ošetrenia
páni je zaradená do 3. stupňa ošetrovania

Návštevy ošetrovateľskej služby
domácnosť nenavštevuje denne ošetrovateľská služba

Bývanie
pacientka býva sama v byte s balkónom

Domáce zvieratá
nechová žiadne domáce zvieratka

Internet pripravuje sa
Nočné vstávanie
nočné vstávanie je potrebné príležitostne

Zdravotný stav
páni prekonala porážku, má postihnutú pravú stranu, duševne je v poriadku

Pohyblivosť
pani pohybuje sa pomocou rolátora

NÁPLŇ PRÁCE
Starostlivosť o pacienta
pomoc pri hygiene, prezliekaní, pri pohyboch

Starostlivosť o domácnosť
varenie, upratovanie, nakupovanie

Vek 30-65
KLIENT
Vek 89
Výška a váha 162...

Firma VIP-Complet, s.r.o. Nehodnotený Člen od augusta 2019
VS
Napísať
9,50 €
Ostatné krajiny